Przepisy, jadłospis i zasady stosowania diety dr Dąbrowskiej. Poznaj opinie i efekty.

Dieta dr Dąbrowskiej polega na spożywaniu pokarmów opartych o owoce i warzywa, aby odnieść jak największe korzyści zdrowotne. Istnieją kilka zasad, na których oparta została dieta.

  • Jedz owoce i warzywa.
  • Unikaj tłuszczu i mięsa.
  • Pieczywo jest w formie pełnoziarnistej, ponieważ jest ono bardziej lekkostrawne i bogatsze w składniki odżywcze.
  • Pij dużo wody. Jest ona niezbędna dla dobrego samopoczucia oraz zdrowia. Pamiętaj, że nawet lekkie odwodnienie powoduje uczucie zmęczenia i problemy z koncentracją.

Z pewnością nie jest ona jedynym sposobem, by zachować zdrowie. Dobra dla organizmu dieta to taki sposób odżywiania, który przynosi korzyści zdrowotne i podtrzymuje jego prawidłowe funkcjonowanie.

Jak zdrowo się odżywiać metodą dr Dąbrowskiej?

Program odchudzania oparty o dietę dr Dąbrowskiej cieszy się coraz większym uznaniem nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Można odnaleźć go na stronach Internetowych, w książkach autorstwa doktor Ewy Dąbrowskiej, a także jest on dostępny na turnusach odchudzających w różnych ośrodkach zdrowego żywienia. Wiele osób stosujących się do porad żywieniowych dr Dąbrowskiej odczuło poprawę zdrowia i unormowanie wagi już po jednym miesiącu stosowania. Dieta jest przeznaczona dla osób w różnym wieku i stanowi skuteczny program poprawiający kondycję organizmu.

Ważne, aby odżywiać się mądrze i zdrowo.

Dołączenie ćwiczeń fizycznych do diety polepsza jej rezultaty zdrowotne. To świetny sposób na poprawę metabolizmu, zadbanie o serce i zapobieganie wielu chorobom, zwłaszcza cywilizacyjnym i wynikającym z nieprawidłowego sposobu życia. Dla wielu osób ożywianie się sposobem opisanym przed dr Dąbrowską jest sposobem na zapewnienie sobie długowieczności.

Poznaj opinie zadowolonych osób.

Blogi i fora internetowe są pełne pozytywnych komentarzy u spostrzeżeń na temat diety warzywno-owocowej dr Dąbrowskiej. Oto jeden z nich:

„Dzięki diecie dr Dąbrowskiej udało mi się nie tylko schudnąć, ale i poprawić kondycję organizmu. Opierając się zaleceniach, straciłam 6kg wagi. Znajomi twierdzą, że widać po mnie jak bardzo mój wygląd zmienił się na lepsze”.

Dorota Cieślak
Website | + posts

Poszukiwania inspiracji dietetycznych prowadzą ją po różnych zakątkach świata. Wiele razy sprawdzała różne sposoby żywienia. Na stronie internetowej postanowiła poszerzyć wiedzę swoich czytelników o sposoby właściwego odżywiania. Jako hobby wybrała czytanie reportaży, podróże i wędrówki górskie.

2 komentarze do “Przepisy, jadłospis i zasady stosowania diety dr Dąbrowskiej. Poznaj opinie i efekty.”

  1. Moim zdaniem dieta doktor Dąbrowskiej to świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą schudnąć. Wiem, że istnieje wiele różnych diet, umożliwiających utratę wagi, jednak ta jest szczególna i wyjątkowa. Ze względu na swoje założenia jest polecana osobom z dużą masą ciała, a przy tym dostarcza organizmowi wiele pożytecznych składników.

  2. Najważniejsze to nie bać się nowych rzeczy! Znalazłem doskonałe przepisy kulinarne zgodne z zaleceniami dr Dąbrowskiej. Na dodatek mieszczą się one w moim budżecie. Dieta warzywno – owocowa nie jest taka straszna, a na pewno jest bardzo zdrowa i niesie wiele korzyści dla organizmu.

Dodaj komentarz